Papaz Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Papaz büyüsü eski orta çağ dönemlerinde pagan inancı ile ortaya çıkmış büyü çeşitlerindendir. Kara büyü çeşitleri arasında yer almakla beraber hakkında oldukça yaygın yanlış bilgilerin olduğu bir büyü çeşididir. Her medyum veya hocanın yapamayacağı bu büyü çeşidinin direk olarak papazlar ile yapıldığı da bilinen bir yanlıştır. Büyüler yapan kişiden değil kullanılan eşyalardan adlarını alırlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü kesin olarak adet kanı veya farklı bir maddenin kullanımını gerektirmez. Veya yanlış bilinen papaz kullanımını da ihtiyaç yoktur. Papazlara götürülen özel eşyalara dua edilmesi ile büyü olmaz. Papaz büyüsü oldukça keskin ve zorlu bir büyüdür. Herkesin yapamayacağı bir büyü ve tesirinin de çok yüksek olduğu bir büyüdür. Üstelik adını da papazlardan değil büyü sırasında süryanice ve ibranice dillerinin kullanımından kaynaklıdır. Cinler ile direk olarak etkileşime geçen medyumlar direk olarak cinler ile iletişime geçerek bu büyüyü yaparlar. Yani herhangi bir eşya ya da papaza ihtiyaç yoktur. Sadece inler ile iletişime geçebilen bir medyuma ihtiyaç vardır.

Temel Kullanım Amaçları Nelerdir?

Kullanım amacı aşık olduğu kişinin kendi yanında her türlü nedenden dolayı asla ayrılmaması içindir. Büyü yapılan kişi ne olursa olsun büyüyü yapanın dibinden ayrılmaz. Koşulu sevgi besler ve bu durumun gayet normal bir şey olduğunu çünkü aşık olduğunu düşünür. Fiziksel bir etkiden çok duygusal bir yoğunluk vardır. Yani büyüyü yapan kişinin dediği her şeye koşulsuz itaat etmek ve bağlanmak için büyüye maruz kalmışlar demektir.

Etkisi Nasıl Hissedilir?

Birine bu büyünün yapıldığının etkisi neredeyse hiç hissedilmez. Fiziksel olarak bir etkisinin olmamasından kaynaklı olarak kişi bu durumun oldukça normal olduğunu düşünür. Bu büyünün etkisi sadece kişinin bazen bir kukla gibi düşünüyor olmasından ve aniden kişisel özelliklerini yitirip başka birine yönelmesinden anlayabilirsiniz. Ailesine bağlı birinin aniden şaşması ve farklı yönelime koyulması papaz büyüsünden kaynaklı olabilir. Etkisinin geçmesi için zorlu bir dua zinciri kurulur ve etkisinin geçmesi için bayağı beklenmelidir.