Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü Çeşitleri Nelerdir?
Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Müşteri Yorumları
Büyü yapımı sırasında kullanılan malzemeler ve dualara göre büyü çeşidinde de farklılıklar meydana gelir. Oldukça çok büyü yapma sebebinden kaynaklı olarak oldukça çok büyü çeşidi doğmuştur. Adaklar sunulması gereken büyüler, ya da büyü yapmak istenilen kişilerin bir canlı olmasından mütevellit o kişiye ait eşyalara ihtiyaç duyulan veya duyulmayan büyüler göze çarpar. Çeşitlerinde farklılık gösteren büyüler zorunlu olunmadığı sürece tercih edilmemesi tavsiye edilir.

Fayda Sağlayan Büyü Çeşitleri

Büyülerin en çok tercih edileni ve yapılanları arasında aşk büyüleri ve bağlama büyüleri yer almaktadır. İnsanlığın var olduğu günden beri bağlama ve yapay sevgi büyüleri en yaygın büyüler arasında yer almıştır. Evden ayrılmış olan kişileri aileye bağlamak, sevgisinde azalmış olan kişilerin eski sevgilerini tekrardan gösterme amacı ile aşk ve bağlama temelli büyüler yapılır. Bu büyülerin içinde ise hem kişisel eşyaya gerek duyulan büyüler hem de herhangi bir kişisel eşyaya ihtiyaç duyulmadan yapılan büyüleri mevcuttur.

Zarar Veren Büyü Çeşitleri

İnsanların sosyal yaşamlarındaki sorunlarından kaynaklı olarak aniden kötü bir büyü yapma imkanları vardır. Bu büyülerin etkileri de yüksek ve zararlıdır. Bu büyüler genellikle kara büyü başlığı altında dallanır. İfrit cinlerden alınan yardım ile istenilen kişinin soyunun tamamını bile istediğiniz şekle dönüştürebilirsiniz. Komşunun hayvanlarını öldürmek, sütten kesmek, kara büyüler, domuz büyüleri, bez bebek büyüleri başlıcalarıdır. Ayrıca bu büyü çeşitlerinde kan kullanılan büyülerin etkisi de oldukça yüksektir.

Büyü Bozmak İçin Büyü Çeşitleri

Büyüler yapılabileceği gibi bozulmak içinde büyü yapılıyor. Bu büyüler ise tekrardan eski hayatına dönmek isteyen kişiler veya eskiden kendisine büyü yapılmış olan kişilerin isteği üzerine yapılıyor. Bu büyülerin temelinde ise muska büyüsü çeşitleri yer alır. Merkezde Ayetel Kursi ve etrafında diğer duaların yazdığı beşgen veya bazen altıgen kağıdın bir küçük çantada boyunda saklanması şeklinde muhafaza edilir. Bu muska büyüsü ile olası bir büyünün etkisi engellenir. Bununla da kalmaz olası bir büyüyü de engeller. Bu nedenle en çok tercih edilen ve yapılan büyü çeşididir.