Muskanın Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

0
8.872 views

Müşteri Yorumları

Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ve bizleri kaza beladan koruyan tılsımlar olan muskalar en sık büyü yapılan araçlardır. Kişiler üzerinde etki yaratma amacı güden büyü çeşitlerinin kullanıldığı muskalarda en sıklıkla kullanılan büyü çeşidi bağlama ve soğutma amaçlı yapılanlardır.

Kişide Oluşan Yan Etkiler Nelerdir?

Muska içerisinde büyü olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmasanız bile kişiler üzerinde meydana gelen etkilerinden kaynaklı olarak bir muskada büyü olup olmadığı anlaşılır. Kişi genel olarak normal yaşantısında yaptıklarının tam tersi hareketler yapar ve normalde insanların uygulamayacağı davranışlar sergilerler.

Bu davranışların bir kısmı şunlardır:

  • İnsanlara bakış açıları değişir ve insanlara karşı kin ve öfke duyar
  • Yemek yeme alışkanlığında değişiklikler meydana gelir
  • Kişi ya çok ya da çok az yemek yemeğe başlar
  • Sürekli olarak agresif bir ruh hali hakimdir
  • Uyku problemleri yaşamaya başlar
  • Geceleri sıklıkla uykudan uyanır
  • Kimi zaman geceleri normalden farklı bir şekilde kendini bulur, ev içerisinde gezme hareketleri sergiler ve hayattan zevk almamaya başlar.

Bu çeşitlerin arasında birden çok madenin görüldüğü kişilerin üzerinde taşımış oldukları muskalarda büyü yapılmış olması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda yetkili ve bilgili bir hoca tarafından destek alınabilir. Değerli ve alanında yetkinlik bahşeden bilgilere sahip olan ilimli hocalardan alınan desteklerin sonucunda bu gibi sorunların üstesinden hızlı bir şekilde gelebilme imkanı bulunuyor.

Sakıncaları Nelerdir?

Sakıncaları bakımından muskanın sürekli olarak kişi ile yan yana olması kaynaklıdır. Çünkü muskanın kişinin yakınında olması etkisi bakımından da değişikliklerin meydana gelmesine neden olur. Bu sayede kişinin üzerinde etki ve tepkisi de aynı oranda şiddetli olur. Kişi normal gündelik hayatından soyutlanır ve aile yaşantısından uzak durur. Çoğu zaman aile içinde tartışma ve diğer kötü olaylara sebebiyet verir. Bu nedenle muskaların yan etkisi görüldüğünde ilk önce bir hocaya daha sonra ise o muskadan kurtulma yolları araştırılmalıdır.

Nasıl Ortadan Kaldırılabilir?

Kişi üzerinde yan etkisi fark edilen muskaların direk olarak yakılması kesin olarak doğru değildir. İçerisinde çeşitli dua ve surelerin yazıyor olmasından kaynaklı olarak daha değişik yan etkilerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Kişiler böyle durumlarda ilk olarak bir hocadan destek almalı. Bu kişinin hoca olması konusunda şart yoktur. Medyum olan kişilerde bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahiptirler. Bu kişilerden de destek alınabilir. Muska ilk olarak dualar eşliğinde gerekli olduğu gibi açılır. Daha sonrasında ise ya yakılır ya da gömülerek etkisinin azaltılması sağlanır. Fakat kesin olarak etkisi yok olmaz. Bunun için zaman ve sabır gereklidir.

Destek Alınmalı Mıdır?

Muskalar yolu ile geçen büyüler genel olarak muska yapımında kullanılmış olan malzeme ve amaca bağlıdır. Bu nedenle medyum ya da hocalardan destek alınması gereklidir. Bu işlemlerin sonrasında ise gerekli görüldüğü taktirde psikolojik bir terapi alınabilir ve kişi en kısa süre içinde yapılmış olunan bu muskanın etkisinden kurtulabilir.

Muska Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muskalar değerli tılsımlar olmalarından kaynaklı olarak her ortamda kullanılamazlar. Bunun yanında ek olarak her ortamda kullanıma uygun değillerdir. Hela veya diğer farklı alanlarda kullanılmaları kesin olarak tavsiye edilmez. Böyle ortamlardan uzak tutulmalıdır. Bu sayede olası sıkıntılar engellenmiş olur. Ek olarak büyü olduğu etkilerinden anlaşılan muskaların en kısa sürede kişiden uzak tutulması ve medyumlara danışılması gereklidir. Ama muskalar elbette ki kullanım açısından herhangi bir endişe yaratan özelliğe sahip değildirler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz